Opinie naszych klientów:

Bardzo rzadko ulegam pokusie oceniania firm świadczących usługi , czy to bankowe, wakacyjne lub jakiekolwiek inne. Ale w wypadku firmy KLUCZ I DOM, a zwłaszcza Pani Moniki i Pani Leny zrobię to naprawdę z pełnym przekonaniem i przyjemnością . Z oczywistych względów rzadko korzystam z usług agencji pośrednictwa , ale chcę wyrazić moje uznanie i podziękowanie za pomoc w zakupie domu . Pani Monika pomogła mi przebrnąć przez skomplikowane i nieznane dla mnie kwestie formalne, służyła pomocą i radą w każdej kwestii o którą się do niej zwróciłem, sama przypominała mi o terminach i koniecznych krokach, była obecna przy przejmowaniu domu od sprzedającego i sporządzała protokół zdawczo -odbiorczy. A wszystko to robiła z uśmiechem i życzliwością za co jej tą drogą jeszcze raz dziękuję. Z czystym sumieniem polecam firmę KLUCZ I DOM wszystkim tym, którzy mają dość pozornych działań, dyletanctwa i braku profesjonalizmu.
Dariusz Wójcik


Szanowne Panie,
Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za sprawnie przeprowadzoną transakcję sprzedaży naszego mieszkania w Piasecznie. Pomimo załatwiania oględzin mieszkania jak i szczegółów transakcji na odległość, dzięki Pani Karolinie sprzedaż przebiegła bardzo sprawnie i bez stresu. Podczas wielokrotnych rozmów, często bardzo długich, wyjaśniała bardzo cierpliwie kolejne etapy procesu sprzedaży i niezbędne do zebrania dokumenty przy tej konkretnej transakcji. Pracując z klientami oraz podwykonawcami bardzo doceniam i powiem szczerze dziwiłam się, że za każdym razem odbierała telefon o różnych, często późnych porach. Zawsze czułam się ważnym klientem; miała czas i cierpliwość, nawet gdy upewniałam się i pytałam o pewne sprawy wielokrotnie. Warto nadmienić że sam proces negocjacji ceny sprzedaży z kupującymi, który odbywał się za jej pośrednictwem przez telefon, przebiegł bardzo sprawnie i uważamy że z sukcesem również dla nas. Potrafiła doradzić jakie mamy możliwości i dała czas, odczułam, że nie jedną taką transakcję przeprowadziła. Widać że działając w imieniu Pracodawcy dba o interesy i zależy jej na sprzedaży i prowizjach dla firmy. Poziom kontaktu, zaangażowania pani Karoliny w porównaniu z pracownikiem biura konkurencji tak mnie zaskoczył, że zaufałam jej w pełni i nie miałam oporów co do współpracy z Państwa biurem, na "niestandardowych" warunkach.
Będę z czystym sumieniem polecać współpracę z Państwem.
Pani Moniko, Pani Karolino, jeszcze raz dziękujemy.
Agnieszka i Konrad Sujka


Jedyna profesjonalna agencja jaka zgłosiła się do współpracy przy sprzedaży domu. Panie Właścicielki i cały Personel służyli pomocą. Transakcja, mimo nieco skomplikowanej sytuacji prawnej, przebiegła wzorcowo. Firma godna polecenia.
Dorota i Artur Zasępa


Skuteczna i fachowa Firma.Profesjonalne podejście do klienta, miłe osoby duża pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności. Gorąco polecam.
Jerzy Domarecki


KLUCZ i DOM bardzo profesjonalnie pomogli mi we wszystkich sprawach związanych z kupnem mieszkania. Moim zadaniem było jedynie dostarczenie wszystkich potrzebnych dokumentów - o których mnie oczywiście poinformowali, a oni już wszystkim się zajęli. Mimo, że kupno mojego mieszkania było dość zagmatwanie, świetnie sobie poradzili ze wszystkimi "przeciwnościami losu". Polecam
Justyn


Bardzo skuteczna i fachowa Firma. Cała transakcja sprzedaży domu wraz z końcowym protokołem przekazania nowemu właścicielowi przebiegała bez zarzutu. Duża pomoc przy załatwianiu wszelkich dodatkowych formalności, dokumentów itp. Super, polecam Klucz i Dom z całego serca!
Jacek Galiński


Z firmą" Klucz iDom"przeprowadzałam bardzo trudną transakcję sprzedaży nieruchomości.Dzięki dużej wiedzy przedstawicieli agencji i ogromnemu zaangażowaniu udało się ją pozytywnie zakończyć.Polecam i bardzo serdecznie dziękuję. p.s.Współpracowałam w tym temacie z kilkoma innymi agencjami .Wypadły bardzo"blado"w porównaniu z kompetencją i pracowitością przedstawicieli "Klucz i Dom".Świetny kontakt ,to dodatkowy atut do podjęcia współpracy z tymi osobami.Jeszcze raz, polecam.
Małgorzata Grochowska


Współpracowałam z tą agencją przy okazji wynajmu mojego mieszkania. Jestem super zadowolona, obie Panie dopilnowały wszelkich szczegółów wynajmu. Oprócz profesjonalnego podejścia do klienta, są też miłymi osobami, co ułatwiało nasze kontakty. Polecam!
Iwona Zaczek


Fachowa i profesjonalna obsługa. jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która zakończyła się znalezieniem wymarzonego domu
Barbara Grabowska