Jak pracujemy?

Umowa zwykła
To wariant dogodny dla Właścicieli nieruchomości, którym nie zależy na czasie. Możesz wystawiać swoją nieruchomość w wielu biurach oraz zajmować się osobiście jej sprzedażą. W tym modelu jesteśmy jednymi z kilku biur oferujących i prezentujących Twoją nieruchomość Klientom. Promocja Twojej oferty jest wówczas ograniczona. Polega głównie na zrobieniu jej zdjęć przez doradcę, wystawieniu jej na portalach branżowych, ewentualnie na powieszeniu baneru i oferowaniu klientom zgłaszającym się do biura. Pośrednicy przy takiej umowie nie są w stanie poświęcić Ci całej uwagi i czasu, ani zaangażować większych środków w przygotowanie oferty i jej promocję. Przez wzgląd na spore, szeroko pojęte ryzyko biznesowe niechętnie też ze sobą współpracują co powoduje, że wielu klientów nigdy się o ofercie nie dowie. Jednak w ten sposób nieruchomości także znajdują swoich nabywców. Jeśli będzie to klient naszego biura przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy transakcji profesjonalnie i kompleksowo, począwszy od pomocy w zdobyciu wszystkich niezbędnych dokumentów, poprzez umowę przedwstępną, aż do umowy końcowej i przekazania nieruchomości.

Umowa EKSKLUZYWNA czyli umowa NA WYŁĄCZNOŚĆ
Jej zawarcie oznacza, że my mamy Twoją ofertę na wyłączność, a Ty nas prawie 😉.
Przy takim modelu współpracy zasięg Twojej oferty jest praktycznie nieograniczony i trafia do tysięcy agentów zarówno lokalnych jak i z całej Polski. Praca nad znalezieniem chętnego na Twoją nieruchomość jest dużo bardziej kompleksowa albowiem inni pośrednicy chętnie w takim modelu współpracują. Z naszej strony zostają zaangażowane znacznie większe starania i środki finansowe. W tym modelu współpracy możesz liczyć na:

Kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży obejmujące fachowe doradztwo w kwestiach marketingu i strategii sprzedaży wraz z ustaleniem optymalnej ceny. Określenie optymalnej ceny to bardzo istotna sprawa. Cena za wysoka to długa sprzedaż i niższe korzyści dla Ciebie, cena zbyt niska .... cóż, no sam wiesz. Lokalny pośrednik zna ceny rynkowe i sprzedażowe, w porozumieniu z Tobą ustali tą cenę na optymalnym poziomie.

Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości. Przeanalizujemy wspólnie sytuację prawną Twojej nieruchomości i doradzimy czy jakieś jej aspekty wymagają uregulowania lub sprostowania. Nie trać klienta zainteresowanego zakupem tylko dlatego, że przy sprzedaży okaże się, iż są jeszcze kwestie prawne wymagające sprostowania – a klient nie chce czekać...

Home staging. Doradzimy jak niewielkim nakładem sprawić by Twoja nieruchomość miała jak największe szanse przyciągnąć uwagę najemcy czy nabywcy. Odpersonalizowanie nieruchomości pozwoli potencjalnemu nabywcy poczuć się jak u siebie. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz......

Profesjonalna sesja zdjęciowa. Dobre profesjonalne zdjęcia to idealny sposób na „wybicie się” z tłumu ofert. W zależności od specyfiki nieruchomości zrobimy sesję zdjęciową, zdjęcia z drona i/lub nakręcimy wideo ją promujące. Jeśli nie posiadasz rzutów dom, lokalu czy mieszkania zlecimy ich narysowanie naszemu specjaliście.

Promocja Twojej oferty. Portale, wyróżnienia, podbicia, dni otwarte – tego wszystkiego trzeba pilnować – dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Masz na to czas i pieniądze ? Zajmiemy się przygotowaniem najlepszej strategii promocyjnej. Będziemy Cię również systematycznie informować o zainteresowaniu Twoją ofertą i podejmowanych przez nas działaniach.

Współpraca z innymi pośrednikami. Zwykła umowa to niechęć do współpracy, a zatem ograniczona ilość klientów. Wyłączność to tysiące pośredników, z których każdy może mieć zainteresowanego klienta. To szeroka promocja i współpraca. Masz jednego pośrednika, który Ciebie reprezentuje (zawsze wiesz z kim rozmawiasz) i tysiące pośredników proponujących Twoją ofertę. Można? Można!

Organizacja transakcji. Znaleźliśmy klienta! I co dalej? Jak wynegocjować warunki transakcji? Jakie dokumenty będą potrzebne? W którym urzędzie je wydają? Jak napisać umowę przedwstępną? Który notariusz jest najlepszy? Nic się nie martw, znamy wszystkie odpowiedzi i przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez ten labirynt. Aż do przekazania nieruchomości.