Super lokalizacja !!!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
695 500 PLN , Pow. 1 070 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 070 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zgorzała
Numer oferty:
27293
Cena za m2:
650 PLN
Szanowni Państwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stronią internetową gdzie często znajdziecie Państwo więcej ofert, informacji oraz zdjęć.

Bardzo fajna działka w kształcie delikatnego trapezu o przybliżonych wymiarach 49x40x26x25. Ciche i spokojne miejsce z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury oraz trasy szybkiego ruchu co daje doskonały i szybki dojazd do Warszawy. Grunt płaski, bez nasadzeń. Działka szerszym bokiem przylega do drogi wewnętrznej.
Media: prąd ( ok. 50 m) woda ( w drodze przy działce) kanalizacja ( w działce ).

MPZP: zabudowa jednorodzinna mieszkaniowo - usługowa, ( wolnostojące i bliźniacze )
* PBC: 40%
* max. powierzchnia zabudowy 50%
* wysokość budynku do 12 m
* Kąt nachylenia dachu 0- 45 stopni

Pełne skomunikowanie ( ok 500 m do PKP, komunikacja miejska) oraz infrastruktura (szkoły, przedszkola, sklepy). Tylko kilkoro sąsiadów.
Do Puławskiej Bis (S7) około 1 kilometr.

Zapraszam do prezentacji - naprawdę warto obejrzeć.

Gwarantujemy bezpieczny zakup lub najem nieruchomości. Zapewniamy także fachowe doradztwo oraz pomoc w uzyskaniu kredytu bez dodatkowych kosztów.

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66  K.C. oraz  innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail