Warszawa

Obiekt produkcyjny na sprzedaż
2 500 000 PLN, Pow. 1 050 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 050 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa
Rok budowy:
0
Numer oferty:
28617
Cena za m2:
2380.95 PLN
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Budynek wolno stojący o powierzchni całkowitej 1050m 2 na działce 800 m2. Posiada duże możliwości aranżacyjne wnętrza.
Nieruchomość składa się z dwóch części. Pierwsza mieszkalno-biurowa, oraz druga przemysłowo-usługowa.  
Istnieje możliwość przekształcenia nieruchomości zarówno na dom służący wyłącznie potrzebom mieszkaniowym, jak również przeznaczenia go na prowadzenie działalności gospodarczej, polegającej np. na prowadzeniu sklepu, hurtowni, warsztatu samochodowego, pracowni malarskiej, studia nagrań lub telewizyjnego (grube mury tłumiące dźwięk), hurtowni leków, domu starców, szpitala jednodniowego, przychodni, agencji ochrony, itp. 
Budynek posiada dwa garaże (jeden w bryle na dwa samochody) i drugi oddzielny (też na dwa samochody). W budynku znajduje się również schron, jest także winda, oraz miejsce służące do wylądowania małego helikoptera. Dom posiada dwa tarasy (110 m2 i 40 m2), 6 łazienek, użytkowy strych oraz dodatkowe pomieszczenie na poddaszu. Obiekt posiada jedno główne wejście i 3 dodatkowe. Układ kondygnacji nieruchomości: 2 główne nadziemne i 1 podziemne, oraz kondygnacje pośrednie 2 nadziemne i 1 podziemna. 
Na kondygnacji 1 jest jedna hala główna z suwnicą, oraz dwie dodatkowe hale (wysokość pomieszczeń 4,40m), jak również pomieszczenie magazynowe, oraz łazienka. Ponadto kondygnacja 1 zawiera 3 pomieszczenia użytkowe (pokoje), 2 łazienki, 3 przedpokoje, wiatrołap, oraz pomieszczenie przygotowane pod kuchnie.  
W piwnicy do dyspozycji jest garaż na dwa samochody oraz 6 pomieszczeń użytkowych i 2 korytarze. Kondygnacja druga zawiera 11 pomieszczeń użytkowych (pokoje), 4 łazienki, oraz 3 przedpokoje. 
Wysokość pomieszczeń od 2.85m po 3,30m aż do 4,40m. Większy z tarasów przewiduje możliwość zrobienia krytego basenu (jest specjalnie wzmocniona konstrukcja).  
W obiekcie są 2 furtki wejściowe i 3 bramy wjazdowe, trzy linie telefoniczne oraz wyprowadzona instalacja alarmowa i domofonowa. ~ Media: prąd, siła,woda miejska i woda własna, gaz, kanalizacja i szambo. Bardzo duży zasób energii (transformator 160 kW), szambo 63 m3. 
Bardzo blisko do autobusu, pociągu, szkoły, sklepu, basenu, itp. atrakcji. Zarazem bardzo cicha i spokojna lokalizacja. 
Budynek posiada bardzo wiele możliwości jego wykorzystania i po odpowiedniej aranżacji i modernizacji może pełnić bardzo różne funkcje w zależności od danych potrzeb.
Polecam i zapraszam do prezentacji!!!


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail