Zabudowana, inwestycyjna, w świetnej lokalizacji

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż
1 950 000 PLN, Pow. 1 655 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 655 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Konotopa
Numer oferty:
KID01441541
Cena za m2:
1178.25 PLN
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Świetna, zabudowana nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym w doskonałej lokalizacji  tuż przy trasie szybkiego ruchu z dobrą serwisówką.
Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę usługową, składy, magazyny , itd. MPZP z oznaczeniem 19U/P z możliwością zabudowy 80% powierzchni. 
Nieruchomość zabudowana solidnym, dużym budynkiem mieszkalnym oraz 100 m2 budynkiem gospodarczym. Budynki  po niewielkiej adaptacji można szybko przystosować pod siedzibę firmy. Duży potencjał inwestycyjny - doskonały pod siedzibę firm.

Okolica zabudowy magazynowej-inwestycyjnej.  Niespełna 3 km do węzła A-2 Pruszków i 4 km do wjazdu na S-8 i S-2 węzeł Mory. Istnieje możliwość dokupienia działki obok o powierzchni 4.245 m2  co łącznie daje teren o powierzchni około 6.000 m2. Przemysłowy charakter okolicy, łączna powierzchnia obu nieruchomości jak też obu znajdujących się na niej budynków, bliskość kilku tras szybkiego ruchu, bliskość Warszawy sprawiają, że nieruchomość wykazuje ogromny potencjał.

Cena do negocjacji!!!

Polecam i zapraszam do obejrzenia!!!


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail