Okazja - obejrzyj film

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 217 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Piaseczno , Nowa Iwiczna
  • Rok budowy : 2001
  • Numer oferty : KID01135902
  • Powierzchnia działki : 434 m2
  • Cena za m2 : 4101.38 PLN

Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PRZY TEJ OFERCIE.

Duży segment skrajny w Nowej Iwicznej, o powierzchni użytkowej 198,5m2 (powierzchnia całkowita 217m2) posadowiony na działce o powierzchni działki 434m2.

Dom składa się z trzech świetnie rozplanowanych kondygnacji.

Parter to wyraźnie zaznaczona część dzienna - zamknięta kuchnia z częścią jadalną, łazienka z prysznicem oraz jasny, ustawny salon. Z salonu mamy wyjście na taras oraz do ogrodu.
Ponieważ jest to segment skrajny, ogród otacza dom z trzech stron. Właściciele podzielili go na funkcjonalne strefy: od frontu część reprezentacyjna, ale z dość gęstą roślinnością, która zapewnia prywatność, wzdłuż domu część wypoczynkowo-relaksacyjna, gdzie między drzewami zawieszono wygodny hamak i na tyłach cześć aktywnej rekreacji - z miejscem na stół oraz kącik dla dzieci.
Jednostanowiskowy garaż znajduje się w bryle budynku.

Piętra stanowią prywatną część nieruchomości:
Pierwsze piętro to trzy sypialnie i dwie łazienki. Największa sypialnia, to bardzo obszerny, ustawny pokój, w którym wybudowano klimatyczny kominek. Pokój ten posiada własny dość duży balkon - idealny na poranną kawę:)
Druga sypialnia - nazwijmy ją średnią, to przestronny pokój [należący obecnie do małego chłopca], z przynależną do niego łazienką z prysznicem.
Trzecia sypialnia - najmniejsza, to obecnie pokój małej księżniczki i pokój ten znajduje się tuż obok sypialni rodziców.
Druga, duża łazienka z wanną to ostatnie pomieszczenie na tym poziomie.

Drugie piętro to pokój o charakterze gabinetowym, wychodząc z niego znajdziemy się w otwartej przestrzeni, gdzie ustawiono regały i stworzono niedużą domową biblioteczkę. Dwuskrzydłowe, balkonowe okno znakomicie doświetla całą tą przestrzeń.
Z niej przechodzimy do obszernego pomieszczenia, które właściciel przeznaczył na pomieszczenie techniczno-gospodarcze. Znajdują się tam piec gazowy i pralnia z suszarnią.
U szczytu dachu właścicielom udało się dodatkowo zagospodarować miniaturowe pomieszczenie do składowania rzeczy różnych - może być składzikiem lub garderobą.

W przeszłości na parterze budynku właściciel prowadził działalność gospodarczą, a część prywatną stanowiły piętra - stąd kominek w sypialni, która w tamtym czasie pełniła funkcję salonu czy media dociągnięte do najmniejszej sypialni, która wcześniej stanowiła kuchnię.

Jak widać - jest to dom o wielu możliwościach i aranżacji przestrzeni, dla dużej i małej rodziny oraz pod działalność gospodarczą.

Lokalizacja to ogromny atut tego domu. Znajduje się on w samym sercu Iwicznej, przy cichej, nieprzejezdnej uliczce, w otoczeniu osiedli oraz domów jednorodzinnych. Tuż obok znajduje się szkoła podstawowa oraz liczne przedszkola.
Dużym plusem tego miejsca jest odległość do stacji PKP - około 800 m. Dojazd do stacji Warszawa Śródmieście to tylko pół godziny, a do stacji Warszawa Służewiec zaledwie 15 minut (czas przejazdu nie do osiągnięcia samochodem).
W pobliżu domu (ok 100 m.) znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

W Iwicznej znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe - na większe zakupy zapraszają położone w odległości ok 1,5 km centra handlowe Auchan, Decathlon oraz Designer Outlet Warszawa.

A ja zapraszam Państwa do obejrzenia tej nieruchomości:)

Wszystkie zdjęcia objęte są prawami autorskimi i stanowią własność Agencji. Zarówno  kopiowanie jak i dalsze rozpowszechnianie jest zabronione.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.