Okazja ! Piękny i przestronny dom - duża działka.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 800 000 PLN, Pow. 400 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
400 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
10
Lokalizacja:
Józefosław
Rok budowy:
2000
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
KID01846775
Powierzchnia działki:
2 400 m2
Cena za m2:
4 500 PLN
Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo zdecydowanie więcej ofert - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Przestronny dom wybudowany w roku 2000 o powierzchni 400 m2 z łatwością do podzielenia na 2 mieszkania 200m2.

Budynek solidnie wykończony, budowany technologią tradycyjną (cegła, izolacja, cegła). Wyposażony w dachówkę ceramiczną, drewniane okna, dębowe drzwi, drewniany parkiet, ogrzewanie podłogowe, spory garaż na dwa samochody oraz alarm.
W skład domu wchodzi 10 pokoi w tym 2 kuchnie (na górze i na dole) 2 łazienki, 1 WC i salon z kominkiem. Całość wykończona w wysokim standardzie, z przepięknymi drewnianymi podłogami. Z tyłu budynku duży taras wraz z zielonym ładnie zagospodarowanym ogrodem. Od frontu ogródek zagospodarowany z licznymi nasadzeniami osłaniającymi posesje od drogi i sąsiadów.
Bardzo duża działka o wymiarach ok. 25 x 96 na której jest możliwość wybudowania drugiego domu wolnostojącego lub bliźniaka.

Nieruchomość świetnie zlokalizowana u zbiegu Warszawy, Piaseczna i Konstancina Jeziornej.  Doskonała infrastruktura i system komunikacji miejskiej.

Zapraszam do obejrzenia.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Nieprawidłowy adres E-mail